Valor

PBF Dzikie Koty

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-09-29 10:17:01

Mrina
Administrator
Dołączył: 2018-09-23
Liczba postów: 245
Wiek: dorosła
Płeć : samica
Stan fizyczny: 100/100
Diamenty: 10
Ekwipunek: MC, FT, 24H immun.
Sprawność fizyczna: 10
Doświadczenie: 33
WindowsFirefox 62.0

Libero

[align=center]IMIĘ: Libero
PŁEĆ: Samiec
TERMIN RUI: Z tego, co wiem, to nie ma
WIEK: 2 i pół roku
RASA: Tygrys Syberyjski
RODZINA: Matka go odrzuciła, a ojca nigdy nie poznał. Teraz ma tylko małego synka - Flamethrowera. Do swojego prawdziwego potomstwa się nie przyznaje.
[/align]
[align=center]CHARAKTER:[/align]    Libero jest bardzo ustabilizowany, jeśli chodzi o charakter. Jest spokojny i odważny, co czyni z niego wyśmienitego łowcę. Jego chyba największą zaletą jest umiejętność przywództwa, jednak nie jest typem króla, a raczej lidera, który poluje i walczy ramie w ramie ze swoim stadem. Nie jest jednak tak doświadczony, jakby tego chciał. Jest jeszcze młody, przez co zamykają się przed nim pewne możliwości. Można w nim dostrzec pewną tajemniczość, która z kolei zakrywa tkwiący w nim ból. Jego zdaniem mógłby być dobrym samcem beta, nie za odpowiedzialnie, ale jest się prawą łapą alfy. Czy to nie ekscytujące?
Jako buntowniczy nastolatek ciężko trenował i pomagał w polowaniach, a także wdawał się w potyczki, mając nadzieję, na zostanie wojownikiem w przyszłości.
Bardzo chce dostać lodowe umiejętności i cieszy się, że może przejść ceremonię, której tak wyczekiwał. Chciałby wreszcie stać się kotem wartościowym dla stada i wnosić coś więcej niż tylko swoją obecność.

[align=center]HISTORIA:[/align]     Jest to jedna, wielka tajemnica. Jest tak bolesna, że nie wiem, czy chcielibyście jej słuchać.

[align=center]ZNAKI SZCZEGÓLNE:[/align]
- Ogromnie jak na tygrysa rozmiary… 116 cm w kłębie i 290 cm długości nie licząc ogona, który ma długość 116 cm.
- Blizna od pazurów na prawej tylniej nodze, praktycznie niewidoczna przez futro.
- Pomarańczowe ślepia.

[align=center]WYBRANA ARMIA: Armia Lodu
INNE: Na razie brak[/align]

Wiadomość dodana po 01 min 19 s:
MISJE I WYDARZENIA

- Czy zostanę wojownikiem? --- Ceremonia Przejścia (Diana, Fea, Beauregard)
Lokacja: Świątynia Lodu
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Ranga Wojownika w Armii Lodu

- Grzybowa znajomość --- Spotkanie samotnej śnieżnej pantery o podobnym, zwariowanym charakterze. (Fea)
Lokacja: Las Grzybowy
ZAKOŃCZONE
Nagrody: 4 punkty doświadczenia

- Przybyłem, zobaczyłem... zwyciężyłem? --- Walka z groźnym potworem (Fogor)
Lokacja: Serce Pustyni
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Szacun, 4 punkty sprawności fizycznej, 6 punktów doświadczenia

- Zamknij się, kiedy ratuję twój puchaty tyłek! --- Akcja ratunkowa pewnego młodego lwa... Nadzianego na lodowy kolec, oraz walka w jego obronie (Kieho, Diana, Gawra)
Lokacja: Świątynia Lodu, Oaza Pragnień
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Uleczenie Kieho, 2 punkty doświadczenia, nowy wróg

- Przybyłem... Jednak, czy zwyciężyłem? --- Walka z kolejnym, już mniej groźnym potworem (Hakanari)
Lokacja: Wojenne Ruiny
ZAKOŃCZONE
Nagrody: 2 punkty sprawności fizycznej, 6 punktów doświadczenia

- Dzień dobry, poszukuję medyka --- Poszukiwanie pomocy, by ruszyć w dalsze przygody (Diana, Fea, Orion, Nemidori, Gawra)
Lokacja: Schronienie Strażnika Lasu
ZAKOŃCZONE
Nagrody: +12 HP; uleczenie rany, 4 punkty doświadczenia

- Nie jestem godzien, Diano --- Ukazanie się ducha Diany w Oazie (Diana, Kieho (nieprzytomny))
Lokacja: Oaza Pragnień
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Pozycja Samca Alfa Armii Lodu, 5 punktów doświadczenia

- Głodny jestem --- Polowanie na jelenia (Cahir)
Lokacja: Mroźny Las
ZAKOŃCZONE
Nagrody: 1 punkt sprawności fizycznej, 2 punkty doświadczenia

- Czy ja ci wyglądam na odpowiedzialnego ojca? --- odnalezienie kociaków Diany, przejęcie opieki nad pewnym niesfornym lewkiem i... spotkanie nieziemsko pięknej kocicy (Mrina, Flamethrower, Zaya, Thorryn, Kieho (nieprzytomny))
Lokacja: Płynąca Dolina
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Kociak do wychowania, 5 punktów doświadczenia

- Kto chętny do zostania szaszłykiem? --- poprowadzenie pierwszej Ceremonii Przejścia i powiedzenie Nathanaelowi o śmierci Diany (Calanthe, Cahir, Zaya, Thorryn, Flamethrower, Nathanael)
Lokacja: Świątynia Lodu
W TOKU
Nagrody: Nowi rekruci

- Samica mnie zgwałciła! --- nieplanowany stosunek z pokonaną wcześniej Ognistą i zapłodnienie jej (Gawra)
Lokacja: Cmentarz Marzeń
ZAKOŃCZONE
Nagrody: Niechciane potomstwo, 5 punktów doświadczenia

- Flamethrower. Masz na imię Flamethrower... --- przybycie z odsieczą pewnego nieposłusznego kociaka i chwila odpoczynku (i niewygodnych pytań) z synem (Flamethrower)
Lokacja: Cmentarz Marzeń
W TOKU

Wiadomość dodana po 02 min 27 s:
[align=center]Moje avki  :luvv:  [/align]

[align=center]lcfPiYh.jpg
RBaa01D.jpg
Pv0OYkS.jpg
CKYFnGC.jpg
By Nora   :<3: 

xMCaKS9.jpg
A4XFOPi.jpg
nbOzqML.jpg
By Natek   :<3: 

tzxbPaA.jpg
By Iris   :<3: 

vzCZyAu.jpg
By Calanthe   :<3: 
[/align]

[align=center]Moje sygny   :luvv:  [/align]

[align=center]nLqpJnh.jpg
By Satek   :<3:  [/align]


You see? There are thousands of leaves
all sprung from the same tree

Mrina * Gawra * Cimirie * Nix * Flamethrower * Devious

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pomocwsparcie - btcminer - refill - ankietowo - amnezja